RADIO7

#добреналаштоване

У Мукачеві на Росвигівській з початку весни росте сміттєзвалище

У Мукачеві на Росвигівській з початку весни росте сміттєзвалище

Їдкий сморід і купи сміття, який не вивозиться вже декілька тижнів: у Мукачеві на вул. Росвигівській, 34 утворилося справжнє сміттєзвалище, яке ніхто не прибирає.

Пані Марія живе на вулиці Росвигівська. Мукачівка каже, що вже не має сил миритися із купою сміття, що лежить прямо біля дитячого майданчика у їхньому районі.

Інші мешканці мікрорайону кажуть, що біля будинків цей непотріб лежить ще з початку весни і з того часу його ніхто не намагався прибрати. Місцеві обурені тим, що вивіз сміття вони справно оплачують, але купа відходів так і залишається на місці.

На прохання жителів вулиці Росвигівської посприяти вирішенню ситуації журналісти  зателефонували на оперативну лінію муніципальної поліції.

Як буде далі – невідомо, але мешканці мікрорайону сподіваються, що проблема з розкиданим сміттям вирішиться найближчим часом. Нагадаємо, за благоустрій у місті відповідальними є в тому числі і представники муніципальної поліції. Вони зобов’язані власників прилеглих територій спонукати привести їх до ладу.

Джерело: http://m-studio.net.ua/programa-chas-hovini-zakarpattja-za-18-kv%D1%96tnja-2019-roku/

Makhanets Alex

    Leave a Reply