RADIO7

#добреналаштоване

У Мукачеві дітям, які не отримали планову вакцинацію можуть заборонити відвідувати навчальні заклади

У Мукачеві дітям, які не отримали планову вакцинацію можуть заборонити відвідувати навчальні заклади

Таке рішення планують втілити в Мукачеві з наступного тижня. Наразі управління освіти, молоді та спорту та відділ охорони здоров’я міськвиконкому розроблятимуть відповідні рішення.

Все через ускладнення епідемситцації із захворюваності на кір в краї.

Так, пропонується заборонити відвідувати  школи, дитсадки, заклади позашкільної освіти, мистецькі школи дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень , в тому числі проти кору.

Допускатимуть до закладів лише вихованців, в яких буде в наявності довідки закладу охорони здоров’я про отримання профілактичних щеплень.

Наразі в комунальному некомерційному підприємстві “Центр первинної медико-санітарної допомоги” достатньо вакцин для проведення всіх необхідних щеплень. Батькам невакцинованих дітей рекомендують звертатися до своїх сімейних лікарів та до фахівців Центру.

У міськраді нагадують, що згідно статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”   “Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється”.

Нагадаємо, що у вересні минулого року міністерство охорони здоров’я та міністерство освіти оприлюднило спільний лист керівникам органам місцевої влади “Щодо напруженої епідемічної ситуації”, в якому йдеться про діючі норми закону, якими передбачено, що невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки.

Більше інформації щодо ситуації за посиланням на сайті міністерства охорони здоров’я.

Мукачівська міськрада

Leave a Reply