RADIO7

#добреналаштоване

У Мінфіні розповіли про долю нерозмитнених «євроблях»

У Мінфіні розповіли про долю нерозмитнених «євроблях»

Міністерство фінансів України розглядає два варіанти подальшої долі нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації, зокрема, їх продаж на запчастини або вивезення за межі території нашої країни.  Як нагадав на прес-конференції заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, 22 лютого минає термін застосування 50% знижки на акцизний податок під час митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, після чого власники таких авто сплачуватимуть податок за повною ставкою.

«Що буде з тими, хто не скористається цим правом, то на сьогодні ми бачимо дві опції – це вивезення авто за межі території України, а другий варіант – фактичний продаж цих авто на запчастини», – повідомив Верланов.

Водночас, присутній на прес-конференції виконувач обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Віктор Кривицький зазначив, що «ринок сам відрегулює, скільки коштуватиме розібраний на запчастини автомобіль».

Дивись: 20:36

Джерело: https://economics.unian.ua/transport/10453527-u-minfini-rozpovili-pro-dolyu-nerozmitnenih-yevroblyah-vivezti-za-kordon-abo-prodati-na-zapchastini.html

Leave a Reply