RADIO7

#добреналаштоване

У матчі Бундесліги м’яч, що летів у порожні ворота, застряг у снігу

Дивовижний випадок стався у матчі німецької Бундесліги – провідного футбольного дивізіону країни. На минулих вихідних Німеччину засипало снігом, але ігри чемпіонату переносити не стали, і в неділю аутсайдер чемпіонату «Ганновер» приймав «Байєр» на майже білому полі, повідомляє “Трибуна”. Гості забили два голи в перші півгодини, а потім у півзахисника господарів, японського легіонера Генкі Харагуті був відмінний шанс один м’яч відіграти. Гравець вийшов один на один з голкіпером, обіграв його і бив по порожніх воротах, але м’яч дивовижним чином застряг у сніговому покриві перед самою лінією воріт.
Після матчу головний тренер “Ганновера” Томас Долль сказав про епізод: «М’яч застряг на лінії воріт. Ось так нам щастить на дні турнірної таблиці!» Цікаво, що у другому таймі «Ганновер» все-таки забив два голи і відігрався, але на останніх хвилинах 19-річний форвард «Байєра» Кай Хавертц приніс гостям перемогу – 3:2. «Ганновер» з 14 очками після 25 матчів залишився на передостанньому 17-му місці в Бундеслізі. Від 16-го місця, яке дає право на перехідні матчі, команду відділяє 5 очок, від рятівного 15-го місця – 8 балів.