RADIO7

#добреналаштоване

У Кремлі відповіли на слова Зеленського про переговори з Путіним

У Кремлі відповіли на слова Зеленського про переговори з Путіним

У Кремлі відповіли на заяву президента України Володимира Зеленськогопро те, з якої репліки він би почав свою першу зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це заявив прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, повідомляю російські ЗМІ.
За його словами, Путін “завжди починає спілкування з правильних фраз” і буде дотримуватися такого підходу і в разі переговорів з Зеленським.
“А що стосується Донбасу, то це треба говорити не Путіну, а жителям Донбасу, безпосереднім співрозмовникам. А по Криму і особливо говорити нічого”, – сказав він.

Пєсков додав, що в Кремлі вважають схожими позиції Зеленського та п’ятого президента України Петра Порошенка з Донбасу і санкцій.

Нагадаємо, Зеленський заявив в інтерв’ю німецькому виданню Bild, що при можливій зустрічі з Путіним підніме питання окупованих територій – Криму і Донбасу.

“Крим – це Україна. І ми сподіваємося, що скоро він повернеться. Я дуже люблю Крим. Я бував там багато разів. Це унікальне місце в Україні зі своєю природою та історією. Для мене Крим завжди був і залишається частиною України”, – сказав Зеленський.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kremle-skazali-putin-nachnet-razgovor-zelenskim-1560853537.html

Leave a Reply