RADIO7

#добреналаштоване

У Китаї оголосили про створення працюючої лазерної гвинтівки

У Китаї оголосили про створення працюючої лазерної гвинтівки

Китай претендує на використання лазерної зброї реальної дії, яке “миттєво спалює” шкіру людини.

Як запевняють розробники, нова лазерна штурмова гвинтівка ZKZM-500 здатна вражати ціль з кілометра, запалювати об’єкти і спалювати шкіру людини, пише Gizmodo.

Зброя, яка стріляє руйнівним лазерним променем, було мрією військових дослідників протягом десятиліть. І ось фахівці Сианьського інституту оптики при Китайській академії наук створили прототип гвинтівки ZKZM-500, яка стріляє лазером. Її вже прозвали “лазерним АК-47”

Зброя калібру 15 мм важить три кілограми, приблизно стільки ж, скільки автомат АК-47, і має дальність стрільби 800 метрів. Пристрій може бути змонтовано на автомобілях, човнах і літаках.

У разі захоплення заручників гвинтівка може бути використана для стрільби по вікнах для тимчасового відключення викрадачів. ZKZM-500 також може використовуватися в таємних військових операціях. Луч досить потужний, щоб пропалити бензобак. Вартість новинки становить близько $15000.

Гвинтівка повністю безшумна і здатна засліпити противника і пошкодити сітківку ока. При цьому лазер налаштований на невидиму частоту, тому людина не зможе зрозуміти, звідки його атакували. Літієва батарея зброї, мабуть, може обробляти більше 1000 лазерних імпульсів, які тривають близько двох секунд.

Однак необхідно відзначити, що існує Протокол Організації Об’єднаних Націй по сліпучій лазерній зброї, який вступив в силу в 1998 році і був підписаний 108 країнами по всьому світу. Він забороняє використання зброї, яка спеціально призначена для доведення людини до незворотної сліпоти.

 

Leave a Reply