RADIO7

#добреналаштоване

У Хусті змагалися юні книгомани.

У Хусті змагалися юні книгомани.

Вчора, 29 березня, в Хустській районній дитячій бібліотеці відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2018”. У заході взяли участь 16 найактивніших юних читачів  (учні 6-7 класів) міста та району.

“Для нашої бібліотеки це вже традиційний конкурс, який для юних шанувальників книги проводимо з 2006 року. Його мета – підвищити рівень особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання. Учасники конкурсу оцінюються за такими показниками: читацький щоденник, кількість прочитаних книжок закарпатських авторів, аналіз, інтерпретація, креативність та артистизм, загальний рівень ерудиції”, – поділилася з “Карпатським об`єктивом” директор Хустської районної дитячої бібліотеки Оксана Габор.

Тож кожен учасник заходу мав чудову нагоду розповісти про улюблену книгу, поділитись враженнями та висловити свої думки з приводу прочитаного. За словами журі, до складу якого увійшли філолог, поетеса, член літературно-мистецького об`єднання “Верховинська плеяда” Ольга Яцканич, режисер народного театру ім. Всеволода Майданного Наталія Щадей та завідувачка сільської бібліотеки с. Липча Олена Сеневич, юні книгомани вразили своїми презентаціями, вмінням артистично розповісти про книгу. Тому визначитися з переможцями було вкрай складно. Однак, найкращими читачами 2018 року за рішенням компетентного журі стали аж дві учениці – Ірина Угляй із с. Бороняво (6 клас) та Антоніна Бляшинець із с. Липецька Поляна (7 клас). Дівчатка представлятимуть Хустщину на обласному Всеукраїнському конкурсі дитячого читання “Книгоманія – 2018”, що відбудеться 20 квітня в Ужгороді. До слова, Ірина презентувала присутнім книгу фантастичних історій Лесі Ворониної під назвою “Таємниці Пурпурової планети”, Антоніна ж ознайомила зі своїм улюбленим виданням, казковою повістю  “Вуйко Йой і Страшна Велика Кука” Галини Малик.

Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та подяками, а головне – отримали незабутні враження від цікавого спілкування з однолітками та відкрили для себе нові захопливі видання.

«Карпатський об’єктив».

Leave a Reply