RADIO7

#добреналаштоване

У Хусті почали діяти нові тарифи на воду

У Хусті почали діяти нові тарифи на воду

У Хусті нові тарифи на воду. Таке рішення прийнято місцевою владою всередині січня, основними причинами змін стало підняття мінімалки та ціни за електроенергію з першого дня року

. Так, відсьогодні вода у місті над Тисою здорожчає і вже з березня у платіжках з’являться нові вищі цифри оплати за централізоване водопостачання та водовідведення.

Нові, підвищені тарифи на комуналку для українців – не новина. Рекорди б’є ціна за газ, яку востаннє підвищували восени минулого року. З першого ж січня нового року здорожчала й електроенергія. З першого лютого більше за воду платитимуть у Хусті.

У Хустській міській раді пояснили, що виконком прийняв рішення корегувати тарифи на послуги водопостачання і водовідведення у зв’язку з підвищенням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Заступник міського голови Роман Щербан додає, що підняття ціни спровокувало й ряд інших причин.

Так, відсьогодні ціна для населення за воду та каналізацію з близько 22-х гривень зростає до майже 30-ти. І вже у березні у платіжках з’являться нові вищі цифри оплати за послуги місцевого водоканалу.

Leave a Reply