RADIO7

#добреналаштоване

У Гонконзі після чергової акції протесту озброєні чоловіки напали на людей в метро: 45 госпіталізованих

У Гонконзі після чергової акції протесту озброєні чоловіки напали на людей в метро: 45 госпіталізованих

Після чергової акції протесту в Гонконз,і озброєні палицями чоловіки в білих футболках напали на людей на станції метро Yuen Long. Унаслідок нападу постраждали 45 людей, всі вони госпіталізовані, шестеро з них у важкому стані.

Про це повідомляє The Guardian.

Нападники вирішили, що люди в метро поверталися з акції, оскільки здебільшого були одягнені в чорне, а це колір протесту у Гонконзі. ЗМІ вважають, що це — представники організованої злочинності, які виступають проти учасників антиурядових протестів.

Поліція нікого не заарештовувала. За словами чиновників, у співробітників правоохоронних органів не було при собі спорядження, і вони чекали підкріплення.

https://twitter.com/ray_slowbeat/status/1152987516124844032

Раніше цього ж дня у Гонконзі відбулася масова акція протесту, під час якої демонстранти закидали офіс канцелярії Центрального уряду КНР яйцями та розфарбували фарбою. Поліція застосувала проти них сльозогінний газ і гумові кулі.

Масові протести у Гонконзі тривають з червня. Спочатку протестувальники виступали проти закону про екстрадицію на материковий Китай, а коли влада пішла назустріч і відмовилася від ухвалення цього закону, протестувальники стали вимагати демократичних реформ.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-gonkonzi-pislya-chergovoyi-akciyi-protestu-ozbroyeni-choloviki-napali-na-lyudej-v-metro-45-gospitalizovanih

Leave a Reply