RADIO7

#добреналаштоване

У ДСНС Закарпаття: Рятувальники привітали учасників бойових дій на території інших держав

У ДСНС Закарпаття: Рятувальники привітали учасників бойових дій на території інших держав

Урочисті заходи з  нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан відбулись сьогодні, 14 лютого, в Кімнаті історії Управління ДСНС України у Закарпатській області.

“15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щоб там не говорили про ті афганські роки, як би не оцінювали їх у нашій історії, вони залишаються не стільки славною сторінкою, скільки болючою раною. Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи, істина залишається одна – незмінно житиме пам’ять про Афганістан”, – зазначив у вітальному слові очільник закарпатських рятувальників Роман Гудак. Він також вручив 16 ветеранам та пенсіонерам служби цивільного захисту, обпалених горнилом афганської війни, ювілейні знаки та медалі “Честь, мужність, пам’ять”.

Ще багато хороших слів лунало на адресу присутніх воїнів-інтернаціоналістів: про їх мужність, героїзм, відданість військовій службі та державі. Серед тих, хто прийшов привітати побратимів і заступник начальника Західного міжрегіонального відділу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван Балашов, який вручив присутнім пам’ятні медалі “30 років з Дня виведення військ з Афганістану”.

На завершення заходу учасники зібрання вшанували всіх полеглих хвилиною мовчання…

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply