14.02.2019 У Дротинцях на Виноградівщині дитсадок боргує за комунальні послуги близько 100 тис грн By Віктор in УкраїнаКерівництво ПАТ “Закарпатгаз” пішло назустріч, тому дитсадок працює без змін, хоч і з великими боргами.
Post navigationPrevious: Перший місяць нового року на Закарпатській митниці ДФС – 685,4 млн грн до бюджетуNext: Великоберезнянька райлікарня отримала від Угорщини рентгенівське обладнання
Leave a Reply Cancel reply Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Δ
Leave a Reply