RADIO7

#добреналаштоване

У депутатських запитах – проблеми краю та його жителів

У депутатських запитах – проблеми краю та його жителів

У ході другого пленарного засідання 10-ї сесії облради депутати схвалили низку запитів та скерували їх у відповідні інстанції для розгляду і вирішення.

Так, депутатська фракція КМКС звернулася до перших керівників краю  з проханням посприяти у виділенні коштів із обласного бюджету 2018 року на придбання транспортного засобу «Шкільний автобус» для учнів міста Берегова та для учнів Мужіївської ЗОШ І-ІІІ ст Берегівського району у зв’язку з великою кількістю учнів,  що доїжджають до школи.

Олексій Баранюк клопотав про виділення коштів у сумі 985 тисяч гривень для завершення аварійно-відбудовчих робіт містка через р.Обаву Мукачівського району, пошкодженого внаслідок великої води від дощових зливів, що мали місце у вересні 2017 року. Пошкоджень зазнали підпірні монолітні  бутобетонні тумби, підпірні підмостові бутобетонні кладки та дорожнє полотно. Як зазначає депутат, у 2017 році за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету було виділено 338 тисяч грн, які використані на закупівлю матеріалів та ресурсів для будівельних робіт. Обавською сільрадою розроблено проектно-кошторисну документацію з відновлення цього моста загальною вартістю 1337, 036 тис грн.

Василь Скрип порушив питання про необхідність виділення коштів на капітальний ремонт під’їзної дороги до державного закладу – обласного дитячого туберкульозного санаторію “Човен”, що знаходиться в с.Березники Свалявського району. Оскільки ця дорога, за твердженням депутата, знаходиться в катастрофічному стані. Її ремонт не проводився майже 40 років і по ній не те, що їздити- ходити небезпечно, що ставить під загрозу людське здоров’я і життя. Василь Васильович також повідомив, що проектно-кошторисна документація виготовлена та затверджена  департаментом охорони здоров’я , також є експертний звіт.

Депутати підтримали запити своїх колег. Про результати розгляду буде повідомлено і обласну раду, і депутатів у визначений законодавством термін.

Прес-служба Закарпатської облради

Leave a Reply