РАДІО 7

#добреналаштоване

У день народження Владики Мілана відправлять Заупокійну Літургію за ієрархом

У день народження Владики Мілана відправлять Заупокійну Літургію за ієрархом

У четвер, 17 вересня, в Ужгородському греко-католицькому Кафедральному Соборі відбудеться Заупокійна Літургія за Владикою Міланом Шашіком. Розпочнеться Богослужіння о 18.00. Про це повідомляється на сторінці Греко-Католицьке Закарпаття у соцмережі «Фейсбук».

Відзначається, що 17 вересня єпископу Мілану виповнилося б 68 років. Тому цього дня духовного Батька греко-католиків краю згадають Заупокійною Літургією.

Нагадаємо, єпископ Мілан Шашік відійшов до вічності  у вівторок ввечері, 14 липня, на 68-му році життя внаслідок  тромбоемболії.

Прощання з Владикою відбулося 19 липня в церкві Перенесення Мощей Блаженного Теодора Ромжі, а 20 липня з єпископом попрощались у Хрестовоздвиженському Кафедральному Соборі.

Смерть Владики стала болючою та важкою втратою для греко-католиків краю. Адже за роки свого єпископства Мілан Шашік став головним розбудовником єпархії та справжнім духовним Батьком своєї пастви.

За багаторічну плідну церковну, благодійну і милосердницьку діяльність його посмертно нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня. Також в Ужгороді назвуть вулицю і сквер на честь Мілана Шашіка

Leave a Reply