RADIO7

#добреналаштоване

У Чехії назвали умову зняття “кримських” санкцій ЄС з Росії

У Чехії назвали умову зняття “кримських” санкцій ЄС з Росії

Санкції Євросоюзу введені проти Росії за її агресію в Україні будуть діяти, поки Кремль не поверне незаконно анексований Крим та припинить бойові дії на Донбасі, де гинуть люди.

Голова МЗС Чехії Томаш Петршичек у своїй колонці для “Європейської правди” наголосив, що війна на Сході країни є “жорстокою даниною” за мрію українців бути частинкою ЄС.

“Ми знаємо, яке значення для України має збереження санкцій Європейського Союзу проти Росії. Тому я б хотів наголосити, що їх обмеження чи скасування Чеська Республіка вважає можливим лише у тому випадку, якщо зникнуть причини, які зумовили їх накладення. Зняття цих обмежень з РФ буде можливим лише тоді, “коли буде відновлено український суверенітет на сході країни та Кримському півострові“, – заявив дипломат.

Міністр наголосив, що Чехія не змириться з тим, що на Донбасі кожного дня помирають люди, і на окупованих територіях безпідставно страждає цивільне населення. Тому Чехія буде продовжувати допомагати українцям, зокрема, пропонує оздоровчі поїздки для потерпілих дітей.

Джерело: https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Leave a Reply