RADIO7

#добреналаштоване

У Білорусі російських мобілізованих вчать до двох місяців, далі перекидають на Донеччину – Наєв

У Білорусі російських мобілізованих вчать до двох місяців, далі перекидають на Донеччину – Наєв

У південній частині Білорусі та на територіях Брянської, Курської та Бєлгородської областей Росії, угруповання російських військ налічує близько 18 тис. осіб. Повний цикл підготовки російських окупантів в Білорусі триває до двох місяців.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«На сьогодні немає ознак формування наземних ударних угруповань на території Білорусі та Росії. Однак, противник продовжує залучати два угруповання прикриття державного кордону, які розгорнуті у південній частині Білорусі та на територіях Брянської, Курської та Бєлгородської областей Росії, загальною чисельністю близько 18 тис. осіб. На аеродромах Білорусі продовжують перебувати літаки та гелікоптери повітряно-космічних сил збройних сил Росії, вони продовжують виконувати завдання з ведення розвідки та демонстрації готовності застосування на українському напрямку», – розповів Наєв.

Відповідаючи на питання щодо тривалості підготовки російських мобілізованих на території Білорусі, командувач повідомив, що цикл підготовки російських підрозділів, які повністю укомплектовані мобілізованим особовим складом, триває до двох місяців, після чого вони перекидаються до Ростовської області, а далі – в Донецьку.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.