У Берегові загострюється проблема бродячих собак. Їхня кількість зростає, а створений кілька років тому притулок зараз не працює, а возити псів на стерилізацію доводиться аж в Мукачево!
https://www.facebook.com/kanalsirius.tv/videos/809419196058715/
У Берегові загострюється проблема бродячих собак. Їхня кількість зростає, а створений кілька років тому притулок зараз не працює, а возити псів на стерилізацію доводиться аж в Мукачево!
https://www.facebook.com/kanalsirius.tv/videos/809419196058715/
Leave a Reply