RADIO7

#добреналаштоване

У Берегові угорський підприємець запровадив платні автостоянки — 15 грн за годину

У Берегові угорський підприємець запровадив платні автостоянки — 15 грн за годину

Запуск автопарковок у платному режимі раніше планувався на 15 лютого, але було вирішено трохи продовжити термін безкоштовного тестового режиму. Нині на виконкомі затвердили тариф – він складатиме 15 гривень за годину.

Загалом у місті Берегово облаштували 4 платні автостоянки – на вулицях Сечені, Івана Франка, Рожошкерт та Корятовича. Таким є рішення депутатів Берегівської міської ради.

Як раніше повідомляв міський голова Золтан Бабяк, платних місць для стоянки автомобілів буде близько 300, а безкоштовних – 150. Безкоштовні паркувальні місця для авто будуть розташовані біля ЗОШ №1, 4 та поліклініки (Берегівської ЦРЛ).

Зокрема, на вулиці І. Франка запланована розмітка під орієнтовно 60 автомобілів. Мешканці прилеглих будинків, а також працівники Закарпатського угорського інституту матимуть право безкоштовного проїзду до своїх дворів, але без права паркування на вулиці. Наразі робітники паркувальних систем збирають статистичну інформацію – згідно неї, бажання припаркуватись біля базару виявляє до 100 водіїв щодня.

Як вчора повідомив міський голова Золтан Бабяк, на виконкомі Берегівської міської ради погоджено ТОВ “Роял Паркінг” тариф у розмірі 15 грн/год на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів (вул. Сечені, вул. І. Франка). При цьому передбачені безкоштовні місця для паркування людей із фізичними вадами, спецтранспорту, забезпечено проїзд екстрених служб, прибирання території. Підприємцям нададуть безкоштовних 15 хв. для вивантаження товару.

Засновником ТОВ “Роял Паркінг” є Катков Юрій Юрійович. Згідно з відкритими джерелами кінцевий бенефіцарний власник – приватна компанія з обмеженою відповідальністю “Голд Мілліонаре ЛТД”, засновник Кіраль Норберт Томас, громадянин Угорщини, місце проживання – м. Дебрецен.

За підрахунками мерії, місто має отримати близько мільйона доходів за рік від плати за оренду землі.

Мukachevo.net

Leave a Reply