RADIO7

#добреналаштоване

У Берегові презентували перший художній фільм про закарпатців-заробітчан

У Берегові презентували перший художній фільм про закарпатців-заробітчан

У Береговcькому угорському драматичному театрі відбулася прем’єра художнього фільму “Este hivlak” (“Дзвонитиму ввечері”). Автори кінострічки – місцеве подружжя Бунда (Ріта – режисер, Саболч – оператор). За задумом – це сімейна мелодрама про звичайні закарпатські сім’ї, з їхніми повсякденними радощами і турботами. Фінансували зйомки за сприяння уряду Угорщини.

“У 2017 році ми зняли наш перший фільм – про видатного хірурга та винороба Бертолона Ліннера. Тепер вирішили взятися за іншу тему. Стрічка присвячена закарпатцям, які змушені залишати рідну домівку і їхати за кордон, аби заробити гроші для родини. Для участі у зйомках запросили наших акторів, з угорського театру. Сподіваємося, що фільм сподобається глядачам будь-якого віку”, – розповів Саболч Бунда.

Стрічку планують продублювати субтитрами (в тому числі українською) і надіслати на кілька європейських кінофестивалів. Також незабаром планується її показ у різних населених пунктах Закарпаття.

Джерело: https://zak.depo.ua/ukr/zak/u-beregovi-prezentuvali-pershiy-hudozhniy-film-pro-zakarpatciv-zarobitchan-foto-20190219918472

Leave a Reply