RADIO7

#добреналаштоване

Творчий вечір Євгена Нищука

Творчий вечір Євгена Нищука

Яскравими емоціями від творчого вечора народного артиста України Євгена Нищука в рамках фестивалю «Монологи над Ужем» завершилися вихідні в Ужгороді.
У першій частині виступу зірка театру презентував глядачам фрагменти зі своїх вистав різних років і режисерів – «Момент кохання», «Ассо та Піаф», «Три товариші», «Прекрасний звір у серці».
Левова частка творчого вечора – це монологи-спогади: враження від навчання на актора, усвідомлення щастя бути учнем самого Олександра Довженка – легенди української кіноіндустрії, як захоплено зазначив, «до величі якого притулився своїм живим часом», про Майдан і «голос Майдану», яким пана Нищука називають, період на посаді міністра культури України, повернення до рідного Національно академічного драматичного театру імені Івана Франка в Києві, а також роздуми про призначення митця.
Уже не вперше Євген Нищук в Ужгороді – з цим містом його пов’язують й особливо щемливі спогади: до сліз вразили глядачів зізнання про кохання, про вже покійну дружину пана Євгена – Оксану, теж артистку театру, про їхні мандрівки ще студентами до Ужгорода, де, зокрема, живе її сестра, прогулянки романтичними локаціями міста.
Більшість виступів супроводжувалися відеорядом, митець декламував й авторську поезію.
Також під кінець творчого вечора пан Євген запросив глядачів до живого спілкування, за найцікавіші запитання дарував книги.
Заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець привітав народного артиста України Євгена Нищука, подякував йому за емоційний виступ, побажав творчої наснаги, вручив диплом лауреата фестивалю «Монологи над Ужем». Натомість пан Євген похвалив міську владу за підтримку такого фестивалю, розуміння вагомості розвитку культури в місті, пообіцяв ще приїхати з виставою і для великої сцени.
Також гостя привітали директор-художній керівник Закарпатського академічного театру ляльок «Бавка» Мирослав Петій, директор обласного муздрамтеатру імені братів Шерегіїв Василь Марюхнич, театрознавець, критик і драматург Василь Неволов.

Leave a Reply