26 січня у Гечі, що на Берегівщині, відбудеться унікальний для України кулінарний фестиваль майстерності команд різників (гентешів) та кухарів. Відповідно до програми, з самого ранку сформовані команди гентешів зберуться перед будівлею сільради, де пригощатимуть гостей гарячим вином і домашньою паленкою-сливовицею. Потім візьмуться до приготування традиційних страв зі свинини, повідомляє “Турінформ Закарпаття”. Зазначається, що в межах заходу гості мають можливість придбати м’ясні продукти та вироби, що сприяє підтримці підприємців з навколишніх сіл та галузі тваринництва, а також розвитку громади, позитивно впливає на збереження традицій, розвиток туристичної привабливості села Геча та Берегівського району.
Leave a Reply