Туреччина повідомила про затримання “топ-терориста” ІД

Туреччина заявила про затримання одного з високопоставлених членів “Ісламської держави”, стверджуючи, що терорист стоїть за терактами в Росії та Німеччині у 2018 році. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Hurriyet Daily News.

Глава МВС Туреччини Сулейман Сойлу розповів в інтерв’ю виданню, що затриманий Юсуф Худа є одним з ватажків ІДІЛ, який займався виготовленням вибухівки, а також організовував напади з участю терористів-смертників. За його словами, терориста зловили в ході недавньої військової операції на північному сході Сирії.

“Цей екстреміст стоїть за атаками, які відбулися в Росії та Німеччині у 2018 році”, – сказав турецький міністр. Він додав, що Юсуф Худа несе відповідальність за 20 терористичних актів. Він також вербував і тренував терористів-смертників, стверджує турецький міністр. Туреччина називає боротьбу з ІДІЛ однією з найважливіших завдань, пояснюючи необхідність транскордонних операцій на території Сирії.
Джерело: https://www.unian.ua/world/10764725-stoyav-za-teraktami-v-rf-i-nimechchini-turechchina-povidomila-pro-zatrimannya-top-terorista-ig.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *