РАДІО 7

#добреналаштоване

ЦВК відклала перерахунок голосів на 198 окрузі після подання про розпуск комісії

ЦВК відклала перерахунок голосів на 198 окрузі після подання про розпуск комісії

Центральна виборча комісія, ознайомившись з поданням про розпуск, висловила свою позицію, відповідно до викладених у ньому зауважень.

Про це йдеться в заяві ЦВК, оприлюдненій у Facebook.

Так, у Центрвиборчкомі заявили, що відмовляються сприймати всі звинувачення, які нівелюють факт проведення чесних, демократичних виборів і їх визнання народом України та міжнародною спільнотою. Початок процесу дострокового припинення повноважень всього складу ЦВК називають політичним кроком, який нестиме за собою «політичну відповідальність, як президента України, так і Верховної Ради».

Зокрема, у заяві йдеться про скасування реєстрації кандидата в депутати від одномандатного виборчого округу №169.

«Судом встановлено, що ЦВК не мала на меті створити кандидату будь-які перешкоди в реалізації пасивного виборчого права. Водночас повідомляємо, що рішення про скасування реєстрації кандидата в ОВО №169 не є безпрецедентним, так як протягом виборчого процесу було скасовано реєстрацію 154 кандидатів у депутати», — наголосили в ЦВК.

Крім того, у комісії прокоментували питання одномандатного виборчого округу №198

«В останньому рішенні суду від 9 вересня вказано, що з боку ЦВК не було жодних невиправданих зволікань щодо встановлення результатів виборів у даному окрузі», — додали в заяві.

Також зазначається, що ЦВК здійснила всі підготовчі дії щодо встановлення результатів волевиявлення в одномандатному виборчому окрузі №198.

«Однак, у зв’язку з початком процедури припинення повноважень складу Центральної виборчої комісії та з метою уникнення ситуації, яка поставить під загрозу встановлення легітимних та законних результатів виборів, станом на 11 вересня ЦВК вимушена відтермінувати початок повторного підрахунку голосів на виконання рішення суду», – йдеться в повідомленні.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЦВК11 вересня 2019 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації…

Publiée par Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine sur Mercredi 11 septembre 2019

Джерело: https://hromadske.ua/posts/cvk-vidklala-pererahunok-golosiv-na-198-okruzi-pislya-podannya-pro-rozpusk-komisiyi

Діана

Leave a Reply