RADIO7

#добреналаштоване

Цьогорічний транспортний потік через зону діяльності Закарпатської митниці значно збільшився

Цьогорічний транспортний потік через зону діяльності Закарпатської митниці значно збільшився

За січень-лютий 2023 року загальна кількість оформлених та пропущених транспортних засобів, що перетнули митний кордон України в зоні діяльності Закарпатської митниці, становила понад 362 тисячі одиниць.

         Зокрема: 3,1 тис – пасажирських залізничних вагонів, 98,9  тис – залізничних вантажних вагонів, 195,5 тис – легкових автомобілів, 5,9 тис – автобусів, майже 54,9 тис – вантажних автомобілів, 12 – повітряних суден, понад 4 тис – інших транспортних засобів, оформлено та пропущено понад 4 млн тонн вантажів.

Аналіз динаміки цьогорічного транспортного потоку вказує на тенденцію до збільшення кількості транспортних засобів, які перетинали митний кордон України, у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року  на  8,1 тис одиниці в зоні діяльності митниці.

Варто зазначити, що черги вантажівок на виїзд з України здебільшого накопичуються перед пунктами пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та «Чоп – Захонь». Це зумовлено тим, що пропускна спроможність суміжної сторони не завжди дозволяє прийняти ту кількість вантажних автомобілів, яку оформляють та пропускають закарпатські митники.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply