RADIO7

#добреналаштоване

Цілодобовий пункт обігріву для безпритульних осіб діє в Ужгороді

Цілодобовий пункт обігріву для безпритульних осіб діє в Ужгороді

В Ужгороді діє цілодобовий пункт обігріву на базі сектору обліку безпритульних осіб. Знаходиться він на вулиці Грибоєдова, позаду міського пологового будинку.

Будь-яка особа може після 6-ї години вечора прийти сюди і перебувати тут до 8 години ранку. Що вона отримує? Людина може прийняти душ, ми надаємо ввечері і зранку чай з цукром і є у нас 5 ліжкомісць, де людина може переночувати.

Кожного тут реєструють. Аби переночувати, особа повинна отримати довідку про непотрібність спеціального медичного догляду. На нічліг не приймають осіб у нетверезому стані.

Сергій ДМИТРІЄВ, заступник начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради

Один чоловік потрапив до реанімації з обмороженням. Но цей чоловік, його привезли з району. То 1945-го року народження. Ця вся інформація аналізується, совокупується і подається у міськорайонне управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

Окрім цілодобового в Ужгороді діють ще два денні місця обігріву на вулицях Проектній та Легоцького. У разі необхідності оперативно розгорнуть і мобільний пункт біля озера Кірпічка.

Джерело: http://uzhinform.com/suspilstv/cilodobovij-punkt-obigrivu-dlya-bezpritulnix-osib-diye-v-uzhgorodi.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply