RADIO7

#добреналаштоване

Центр гуманітарної допомоги “Совине гніздо” працюватиме по новому

Центр гуманітарної допомоги “Совине гніздо” працюватиме по новому

Відсьогодні, із 10 травня, Центр гуманітарної допомоги “Совине гніздо” працюватиме у новому форматі: волонтери організовуватимуть соціальні дні для внутрішньо переміщених осіб, продовжують також забезпечувати місця компактного проживання переселенців.
Як розповіла координаторка волонтерів «Совиного» Вікторія Синьо, центр працює з початку війни, видавали гуманітарну допомогу постійно . На жаль, зараз гуманітарної допомоги надходить дуже мало і роздавати її, як раніше, немає можливості.
Сьогодні у «Совиному» організували День матері і дитини – до 17-ї години можна отримати памперси, дитяче харчування (суміші, каші), одяг та інші речі. Для цього необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу, та свідоцтво про народження дитини.
Завтра, 11 травня, із 10:00 до 17:00 – День одягу: усі, кому потрібен одяг, можуть прийти і вибрати собі, також за потреби можна буде отримати пледи.
Планують наприкінці тижня провести День для тварин – якщо привезуть корм для кішок та собак.
Інформацію про соціальні дні оприлюднюватимуть у соціальних мережах: на сторінках «Совиного гнізда» та Ужгородської міської ради.

Leave a Reply