RADIO7

#добреналаштоване

Центр гемодіалізу в Іршаві мають відкрити вже до кінця січня

Центр гемодіалізу в Іршаві мають відкрити вже до кінця січня

Вже до кінця січня у Іршаві планують відкрити сателітний гемодіалізний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні.

Півтора десятка хворих на ниркову недостатність незабаром зможуть проходити гемодіаліз безпосередньо у своєму районі, а не їхати до сусідніх, як це було раніше. Кошти на ремонті роботи у новому відділенні виділили з району, а самі апарати штучної нирки привезли з області.

Зараз у майбутньому сателітному центрі гемодіалізу ще тривають ремонті роботи. Та завершити їх планують вже за кілька днів. У головній палаті, де вже стоять три новенькі апарати штучної нирки, майже все готово для прийому пацієнтів.

Щоб проходити процедуру гемодіалізу, хворі на ниркову недостатність з Іршавського району поки що мусять їздити до сусідніх. Та незабаром все зміниться. Відкриють центр в Іршавській райлікарні в оновлених приміщеннях терапевтичного відділення. На капремонт з району виділили близько мільйона гривень. А обладнання привезли з обласного центру.

Відкрити сателітний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні планують вже наприкінці січня. Наразі ж в області вже діють 8 таких центрів «штучної нирки», завдяки чому пацієнтам – жителям районів не потрібно долати десятки кілометрів, щоб отримати таку життєво необхідну процедуру.

Leave a Reply