RADIO7

#добреналаштоване

“Трубу Медведчука” віддали Коломойському

“Трубу Медведчука” віддали Коломойському

Компанія “Укртранснафта” підписала з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) договір про управління українською частиною нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок” на 5 років. Раніше цей трубопровід був арештований у межах санкцій проти народного депутата Віктора Медведчука та пов’язаних з ним осіб.

“Відповідно до умов договору Укртранснафта має права та обов’язки щодо провадження господарської діяльності з транспортування, зберігання, перевалки на автомобільний та залізничний транспорт нафтопродуктів. Також компанія зобов’язується впродовж 5 років забезпечувати не менше 1,1 млн грн щомісячного доходу держави від управління нафтопродуктопроводом”, – повідомили у пресслужбі компанії.

Найближчим часом “Укртранснафта” планує отримати усі передбачені законодавством України дозволи, погодження, згоди, свідоцтва, ліцензії та інші документи, необхідні для початку експлуатації та належного управління нафтопродуктопроводом.

Компанія прийняла на тимчасове відповідальне зберігання об’єкти частини магістрального нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок” у лютому 2021 року. “Укртранснафта” за власний кошт забезпечує охорону та утримання в належному стані об’єктів нафтопродуктопроводу, що розташовані на території України.

Також зазначається, що у компанії створили окремий департамент для управління трубопроводом.

Після зберігання арештованого майна АТ “Укртранснафта” АРМА зможе виставити його на конкурс з продажу або передачі в управління.

Раніше ВАКС арештував частину нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”.

Джерело.

Leave a Reply