RADIO7

#добреналаштоване

ТРАМП ПІДПИСАВ НАКАЗ ПРО ЗАБОРОНУ КЛІНІКАМ НАПРАВЛЯТИ ЖІНОК НА АБОРТИ

ТРАМП ПІДПИСАВ НАКАЗ ПРО ЗАБОРОНУ КЛІНІКАМ НАПРАВЛЯТИ ЖІНОК НА АБОРТИ

Клініки планування сім’ї, що фінансуються платниками податків, повинні негайно припинити направляти жінок на аборти, повідомила адміністрація Трампа, заявивши, що почне застосовувати нову постанову, проголошену релігійними консерваторами і засуджена медичними організаціями та жіночими правозахисними групами.

Глава національної зонтичної групи, що представляє клініки, сказав, що адміністрація дотримується «ідеологічного порядку денного», який може порушити базову медичну допомогу для багатьох жінок з низьким доходом.

Напередодні Департамент охорони здоров’я та соціальних служб офіційно повідомив клініки про те, що він почне застосовувати заборону на направлення на аборт, поряд з вимогою про те, щоб клініки вели фінанси окремо від установ, що надають аборти. Інша вимога, що обидва види об’єктів не можуть перебувати під одним дахом, вступить в силу в наступному році.

Це правило широко розглядається як удар по планованому батьківстві, який забезпечує планування сім’ї та базове медичне обслуговування, що фінансується платниками податків, для жінок з низьким доходом, а також аборти, які повинні оплачуватися окремо. Ця організація є опорою програми планевання сім’ї що фінансується федеральною владою , і вона погрожує припинити цю проблему.

Президент з планування сім’ї Леана Вен сказала в своїй заяві, що «наші двері все ще відкриті», оскільки її організація та інші групи намагаються скасувати нормативні акти у федеральному суді. «Ми не перестанемо боротися за всіх тих, хто по всій країні потребує серйозної допомоги», – сказав Вень.

Клер Коулман, президент зонтичної групи Національної асоціації планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, сказала, що “дії адміністрації показують, що її намір полягає в тому, щоб просувати ідеологічну програму”.

Противники аборту вітали крок адміністрації. «Припинення зв’язку між абортом і плануванням сім’ї є перемогою здорового глузду», – йдеться в заяві президента компанії «Студенти на все життя» Крістана Хокінса.

Програма «Планування сім’ї», відома як «Назва X», щорічно обслуговує близько 4 мільйонів жінок через незалежні клініки, багато з яких управляються філіями по плануванню сім’ї, які обслуговують близько 40 відсотків усіх клієнтів. Програма надає близько 260 мільйонів доларів США в рік на гранти клінікам.

Правило планування сім’ї є частиною серії зусиль адміністрації Трампа по зміні державної політики в області репродуктивного здоров’я.

Інші правила, які зараз перебувають в суді, дозволять роботодавцям відмовитися від надання безкоштовного контролю над народжуваністю працюючим жінкам на підставі релігійних чи моральних заперечень і нададуть медичним працівникам ширшу свободу дій у відмові від процедур, що ображають їх релігійні чи моральні сумніви.

Аборт є юридичною медичною процедурою, але федеральні закони забороняють використовувати кошти платників податків для оплати абортів, за винятком випадків згвалтування, кровозмішення або порятунку життя жінки.

Джерело:  https://slovoproslovo.info/tramp-pidpysav-ukaz-pro-zaboronu-klinikam-napravliaty-zhinok-na-aborty/

Leave a Reply