RADIO7

#добреналаштоване

Трамп може звільнити голову національної розвідки США

Трамп може звільнити голову національної розвідки США

Американський президент Дональд Трамп може звільнити директора національної розвідки Сполучених Штатів Америки Деніела Коутса. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на The Washington Post.

 

Видання з посиланням на свої джерела повідомляє, що Трамп розчарований у роботі Коутса. На думку багатьох чиновників Білого дому, директора нацрозвідки скоро звільнять.

 

За словами співрозмовників, глава держави ніколи не бачив у Коутсі наближеного радника, якому можна довіряти. Так, в останні тижні президент США проявляє все більше невдоволення публічними заявами глави розвідки. Він вважає, що ці заяви підривають політичний курс Штатів, особливо в плані північнокорейського питання.

 

Один з чиновників Білого дому зазначив, що останній виступ Коутса в Конгресі США з питань загроз національній безпеці “підірвав” довіру Трампа. Йдеться про виступ Коутса в кінці січня з доповіддю про оцінку глобальних і регіональних загроз США. Особливий акцент був зроблений на Росію та Китай. Після доповіді Коутса Трамп звинуватив американських розвідників у пасивності і наївності.

 

Джерела WP на умовах анонімності відзначили, що глава США поки не вирішив, що робити з директором нацрозвідки. Підкреслюється, що найближчим часом Коутса не буде звільнено, однак президент усе ж розглядає можливість його усунення з поста.

 

Працівники адміністрації президента США вказують, що у Трампа з Коутс “напружені відносини протягом уже довгого часу”. Одне з джерел вказує, що недавно президент питав у своїх довірених осіб, хто міг би замінити Коутса на посаді.

 

Нагадаємо, раніше Коутс заявив, що Росія і Китай, які прагнуть розширити свій глобальний вплив, через шпигунство і кібератаки представляють серйозну загрозу для США.

 

Як писало РБК-Україна, глава нацрозвідки США підкреслив, що Російська Федерація буде використовувати кібертехнології для втручання у вибори президента України.

https://www.rbc.ua/ukr/news/tramp-uvolit-glavu-natsionalnoy-razvedki-1550651731.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply