26 січня в селі Геча Берегівського району відбувся Традиційний фестиваль м’ясників-гентешів. В заході взяли участь 11 команд гентешів (з різних куточків Закарпаття, а також дві з Угорщини, та одна з Румунії), які змагалися у 14 номінаціях. На фестивалі також проходив і конкурс найкращих закарпатських вин. Втім, ціни на святі були дещо кусючими. Один з відвідувачів, побувавши на фестивалі, продемонстрував на своїй фейсбук-сторінці фото шашлика з простим коментарем: “450”.
Leave a Reply