RADIO7

#добреналаштоване

Технологія Xiaomi HyperCharge дозволить заряджати смартфони за 8 хвилин

Технологія Xiaomi HyperCharge дозволить заряджати смартфони за 8 хвилин

Компанія Xiaomi в черговий раз поділилася важливою віхою в області зарядки смартфонів, представивши найшвидшу дротову зарядку HyperCharge на 200 Вт і бездротову зарядку на 120 Вт.

Компанія називає нове рішення HyperCharge, так само як те, що її підрозділ Black Sharkназиває технологією зарядки. Xiaomi стверджує, що її технологія HyperCharge потужністю 200 Вт може зарядити акумулятор ємністю 4000 мАгод до 100% всього за 8 хвилин. Тим часом, новий метод HyperCharge потужністю 120 Вт дозволяє повністю зарядити пристрій всього за 15 хвилин.

Xiaomi HyperCharge

Компанія також опублікувала відео про те, як HyperCharge працює з кастомною збіркою Mi 11 Pro. Зрозуміло, телефон досягає 50% ємності всього за 3 хвилини, а до 100% – за кілька секунд до 8 хвилин. На відео також показано, як Mi 11 Pro заряджається через бездротову мережу зі швидкістю 120 Вт, досягаючи 10% заряду всього за хвилину і 50% за 7 хвилин.

Поки невідомо, коли Xiaomi запровадить свою нову дротову технологію HyperCharge потужністю 200 Вт і бездротову технологію HyperCharge потужністю 120 Вт на реальних телефонах. Теоретично така швидка зарядка може виділяти більше тепла і приводити до швидшої деградації батареї.

За результатами попередніх тестів порталу Android Authority, дротова зарядка Xiaomi на 120 Вт змушувала АКБ виділяти в процесі роботи багато тепла і більше годилася для коротких «підживлень» смартфонів в екстрених випадках, ніж для повного заряду АКБ. З варіантом на 200 Вт зайве тепло може стати ще серйознішою проблемою.

Джерело.

Leave a Reply