RADIO7

#добреналаштоване

ТАТОhub.Ужгород запрошує на безкоштовну школу батьківства

ТАТОhub.Ужгород запрошує на безкоштовну школу батьківства

Батьківство – найважча робота у світі, до якої ніхто не готує.
Проте ТАТОhub.Ужгород вирішив виправити цю несправедливість. Ми запрошуємо на безоплатний курс “Усвідомлене батьківство”.
Заняття відбуватимуться у два етапи. Вхід вільний. Достатньо лише зареєструватися за цим посиланням https://forms.gle/VQuXBjUEnCttSTxw6
Отож, якщо ви прагнете покращити стосунки із дітьми, стати татусем, який краще розуміє дитину, якщо ви прагнете вибудувати партнерські стосунки між вами та дітьми, налагодити відносини між старшими та молодшими дітьми, то вам до нас.
До речі, ми розглянемо, як визначити чи готові ви до батьківства, як подолати гендерні стереотипи у вихованні, як визначити ознаки стресу у дітей та підготуємо до різних етапів дорослішання дітей.
Чекаємо вас 22 січня о 14:00.
Локація: Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка.
📌Проєкт TATOhub в Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі реалізується Клуб рибалок України NGO у рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine у партнерстві з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.
#UNFPA #tatohub #uafishingclub #Ужгород #ТатохабУжгород #татохабвУжгороді

Leave a Reply