Закарпатські ветерани війни з інвалідністю 1-ї, 2-ї групи можуть раз на рік скористатися залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом безкоштовно у будь-які пункти призначення. Інваліди 3 групи – зі знижкою 50%. Для того, аби отримати такі талони, потрібно подати заяву до Департаменту, взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код і посвідчення ветерана війни з інвалідністю.
Leave a Reply