RADIO7

#добреналаштоване

Супрун заборонили виконувати обов’язки міністерки до кінцевого рішення суду

Супрун заборонили виконувати обов’язки міністерки до кінцевого рішення суду

Окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки міністерки охорони здоров’я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді. Про це Мосійчук повідомив Громадському.

«Так, я вже тримаю її (ухвалу — ред.) в руках», — сказав Мосійчук.

Він зазначив, що ухвала є етапом у розгляді його позову — часткове задоволення цієї заяви забороняє Супрун виконувати обов’язки міністерки до кінцевого рішення. 15 лютого, як і планувалося, Окружний суд Києва розглядатиме позов Мосійчука.

«Вона не може віддавати накази, ставити підписи», — сказав Мосійчук.

Ухвала вже набула чинності.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що отримали інформацію про ухвалу позову зі ЗМІ й вже консультуються з юристами.

У жовтні 2018 комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я підтримав постанову звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського. Тоді Супрун назвала рішення комітету відповіддю старої системи та знаком, що вони «діють правильно».

У квітні 2018 комітет Ради з питань охорони здоров’я висловив недовіру виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун і схвалив проект звернення до уряду про її звільнення.

https://hromadske.ua/posts/suprun-zaboronili-vikonuvati-obovyazki-ministerki-do-kincevogo-rishennya-sudu-mosijchuk-pro-pozov

Makhanets Alex

    Leave a Reply