RADIO7

#добреналаштоване

Сумський театр виборов Гран-прі театрального фесту в Мукачеві

Сумський театр виборов Гран-прі театрального фесту в Мукачеві

На сцені Мукачівського драматичного театру відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів “Імпреза над Латорицею” та нагородження переможців. Протягом п’ятьох днів у місті Мукачеві на сцені міського театру свою творчість представили 25 театральних дитячих та молодіжних колективів, які з’їхалися до Мукачева з різних міст України – Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Харькова, Херсона, Білгород-Дністровського, Новомосковська, Краматорська, Вишгорода, Сум, Ужгороду, Виноградова та Мукачева.

Мукачівці та гості міста мали чудову можливість відчути атмосферу дитячого театрального свята: урочисте відкриття з яскравою ходою учасників фесту площами міста, перегляд театральних вистав та експозиції театральних афіш, неймовірну церемонію закриття із врученням чималої кількості, нагород та дипломів, відзнак та подяк, а ще подарунками від почесного журі та сюрпризами від організаторів свята.

Головну нагороду – гран-прі ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів “Імпреза над Латорицею” у нелегкій творчій боротьбі здобули учасники народного молодіжного театру “Муравейник” (м.Суми) за виставу “Гості сера Свіфта” за мотивами “Дом, который построил Свифт” Г.Горіна.

Протягом фестивальних днів “Імпрези над Латорицею” на всіх учасників від його організаторів — Мукачівської міської ради, Мукачівського драматичного театру та громадської організації “Яскрава країна” чекали пам’ятні подарунки, цікаві екскурсії та солодкі ласощі – торти.

Джерело: https://zak.depo.ua/ukr/zak/sumskiy-teatr-viborov-gran-pri-teatralnogo-festu-v-mukachevi-20190417949598

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply