RADIO7

#добреналаштоване

Суд відправив під арешт іще одного депутата, який намагався підкупити Найєма

Суд відправив під арешт іще одного депутата, який намагався підкупити Найєма

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту народному депутату, викритому на наданні неправомірної вигоди віцепрем’єр-міністру з відновлення – міністру розвитку громад, територій та інфраструктури та голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Про це у Фейсбуці повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

28 листопада слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та обрав запобіжний захід народному депутату.

Суд частково задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України, погоджене виконувачем обов’язків генерального прокурора, та застосував до указаного підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 40,260 млн грн застави, та покладенням процесуальних обов’язків у разі її внесення.

Строк тримання під вартою – два місяці.

Суд ухвалив взяти підозрюваного під варту у залі суду.

Як повідомляв Укрінформ, за дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру народному депутату, якого викрили на наданні неправомірної вигоди віцепрем’єр-міністру з відновлення і голові Держагентства відновлення.

Також за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру спільнику депутата – керівнику суб’єкта господарювання.

Встановлено, що народний депутат, діючи за попередньою змовою з директором акціонерного товариства, запропонували топпосадовцям неправомірну вигоду за виділення 1 млрд грн додаткового фінансування робіт, яке виконувало підконтрольне їм зазначене товариство.

Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити від 3% до 5% від обсягу фінансування.

У подальшому підозрювані надали особам, які займають особливо відповідальне становище, частину хабаря в розмірі 150 тис. доларів США.

Джерело.

 

Владислав

    Comments are closed.