RADIO7

#добреналаштоване

Суд сьогодні розгляне клопотання про скасування відсторонення Супрун

Суд сьогодні розгляне клопотання про скасування відсторонення Супрун

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 11 лютого, розгляне клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун бути в. о. голови МОЗ. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Супрун, опубліковане Facebook.

“Суд буде розглядати клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені уряду, щоб скасувати тимчасову заборону мені виконувати обов’язки міністра”, – пише Супрун, додавши, що це можливість для розблокування роботи Міністерства охорони здоров’я України.

Вона нагадала, що “зараз в міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставцки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівлі медичних препаратів або ж спрямування людей на лікування за кордоном”.

Супрун також зазначила, що в 13:00 “під судом збираються люди на підтримку МОЗ та трансформації системи охорони здоров’я”.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року суд виніс ухвалу про забезпечення позову і заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України. У той же час, Уляні Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, що були делеговані їй як заступнику міністра.

Зазначимо, на підтримку Супрун висловилися президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова ВР Андрій Парубій.

Пізніше у МОЗ підкреслили, що постанова Окружного адміністративного суду міста Києва про усунення Уляни Супрун блокує доставку життєво необхідних ліків українцям.

https://www.rbc.ua/ukr/news/sud-segodnya-rassmotrit-hodataystvo-otmene-1549871199.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply