RADIO7

#добреналаштоване

Суд скасував рішення ЦВК про зняття Куницького з виборів

Суд скасував рішення ЦВК про зняття Куницького з виборів

Шостий апеляційний суд Києва поновив у якості кандидата в народні депутати на позачергових виборах у Верховну раду Олександра Куницького від партії “Слуга народу”. Про це повідомляє РБК-Украна із посиланням на трансляцію із засідання суду, що велася на Facebook-cторінці кандидата.

Відповідне рішення суд ухвалив у неділю, 14 липня. Суд зазначив, що рішення Центральної виборчої комісії про зняття Куницького з виборів по одномандатному виборчому окрузі №169 у Харкові було протиправним, оскільки кандидат надав своє пояснення про причину відсутності в Україні протягом 264 днів у 2015 році.

Зазначимо, реєстрацію кандидатом у народні депутати від партії “Слуга народу” Олександра Куницького на виборах у Верховну раду по мажоритарному окрузі №169 було скасовано рішенням Центральної виборчої комісії 11 липня.

Згодом представник партії “Слуга народу” Олександр Качура, котрий також назвався адвокатом Куницького, зазначив, що його підзахисний був у відрядженні з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року. Відсутність Куницького у цей період на території України стало підставою для ЦВК для рішення про знятя кандидата з реєстрації. Куницький та його захист подали апеляцію.

Нагадаємо, раніше ЦВК отримала документи, які свідчать про факт перетину кордону кандидатом у народні депутати від “Слуги народу” в 169 округу в Харкові Олександром Куницьким за паспортом громадянина іноземної держави. Куницький використовував ізраїльський паспорт для перетину російсько-українського кордону навесні 2019 року.

Згодом депутат Андрій Денисенко оприлюднив дані, в яких зазначив, що знятого Центрвиборчкомом з парламентських виборів кандидата в депутати від “Слуги народу” Олександра Куницького, а також його адвокатів Олександра Перемежко і Тараса Гуменюка викрили у підробці документів.

https://www.facebook.com/zpsanek/videos/2344397049214856/

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/erdogan-zayavil-tramp-otkazatsya-planov-sanktsiyah-1563138461.html

Leave a Reply