RADIO7

#добреналаштоване

Суд підтримав позицію Ужгородської міської ради щодо недопущення забудови зеленої зони на розі вулиць Олександра Можайського – 8-го Березня

Суд підтримав позицію Ужгородської міської ради щодо недопущення забудови зеленої зони на розі вулиць Олександра Можайського – 8-го Березня

Нагадаємо, влітку 2017 року за декілька місяців до закінчення договору, незважаючи на чинний мораторій, орендар розпочав активні дії, спрямовані за забудову зеленої зони.

У подальшому, 21 грудня 2017 року, Ужгородська міська рада прийняла рішення, котрим відмовила орендарю у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 0,4 га для комерційно-житлового будівництва.

Не погоджуючись із цим, колишній орендар земельної ділянки – ТОВ «Підлипники» – подав позов до суду, у якому просив скасувати вищевказане рішення міської ради, а також визнати договір поновленим на той самий строк та на тих самих умовах.

Ужгородська міська рада в ході судового розгляду справи наполягала на відмові в задоволенні позову товариства, оскільки неповернення орендарем земельної ділянки за межами строку дії договору не відображало волю територіальної громади.

20 березня 2019 року відбулося засідання Господарського суду, розгляд справи проходив також за участю Ужгородської місцевої прокуратури, ОСББ «Можайського, 34» та громади міста, які спільно з Ужгородською міською радою заперечували проти задоволення позовних вимог.

Як повідомляє управління правового забезпечення Ужгородської міської ради, суд, оцінивши надані сторонами докази та заслухавши пояснення представників, зробив обґрунтований висновок про відмову у продовженні договору оренди і таким чином підтримав позицію Ужгородської міської ради щодо недопущення забудови зеленої зони на розі вулиць Олександра Можайського – 8-го Березня.

Leave a Reply