RADIO7

#добреналаштоване

Суд Амстердама відклав рішення про “скіфське золото”

Суд Амстердама відклав рішення про “скіфське золото”

Апеляційний суд Амстердама виніс рішення у справі про “скіфське золото”, він надав ще кілька місяців сторонам для нових доказів. Про це йдеться на сайті Rechtspraak.nl.

Суд надав два місяці для надання запитуваної інформації. Потім суд розгляне справу далі. Остаточне рішення можна очікувати через 6-9 місяців.

“Суд в будь-якому випадку бажає більшої ясності щодо передбачуваного права власності відповідно до законодавства України і передбачуваного права оперативного управління відповідно до законодавства України, а також точної сфери дії рішення міністра культури України від 13 травня 2014 року про те, що Управління скарбами Криму присвячено національному музею історії України “, – йдеться в повідомленні.

Золото продовжує залишатись в музеї Алларда Пірсона.

Відзначимо, Україна наполягала на поверненні кримських експонатів виставки “Золото Скіфії” з Амстердама. У свою чергу російська сторона наполягала на поверненні частини експонатів на територію Криму.

Додамо, що йдеться про “скіфське золото”, яке було відправлене з кримських музеїв на виставку в Нідерландах ще до окупації півострова Росією.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kmis-prokommentirovali-posledniy-reyting-1563267905.html

Leave a Reply