RADIO7

#добреналаштоване

Сучасний 128-зрізовий комп’ютерний томограф уже працює в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні

Сучасний 128-зрізовий комп’ютерний томограф уже працює в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні

Сучасний 128-зрізовий комп’ютерний томограф уже працює в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні. Із керівником закладу Іваном Курахом, спеціалістами, які працюють на апараті, сьогодні спілкувалися міський голова Богдан Андріїв і начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення міськради Ярослав Глагола.
Нагадаємо, комп’ютерний томограф закупили для ужгородської міської лікарні, яка визначена опорною, за президентською програмою «Велике будівництво». Минулого тижня, після всіх налаштувань, на томографі почали робити обстеження.
Апарат, за словами медиків, дозволяє швидко та з надзвичайною точністю проводити обстеження, що дуже важливо для оперативного встановлення діагнозу та призначення лікування.
Обстеження на цьому обладнанні абсолютно безкоштовне для всіх пацієнтів ужгородської лікарні – ургентних хворих та стаціонарних. Можуть безкоштовно обстежитися й ужгородці, які лікуються амбулаторно, для цього їм потрібно  направлення спеціаліста, до якого спрямує сімейний лікар.

Leave a Reply