RADIO7

#добреналаштоване

Стипендії та грошові винагороди кращим ужгородським спортсменам та тренерам

Стипендії та грошові винагороди кращим ужгородським спортсменам та тренерам

15 кращих ужгородських спортсменів у 2023 році отримуватимуть щомісяця по 3000 гривень стипендії із міського бюджету. Грошову винагороду різних розмірів залежно від призових місць, які посіли, та рангу змагань, отримають уже цього місяця 37 спортсменів та 23 тренери, які їх готували.

На виплату грошових винагород із бюджету Ужгорода спрямують 300 000 тисяч гривень, а на виплату стипендій у 2023 році – 540 000 гривень.

Днями кандидатури претендентів на стипендію та грошову винагороду Ужгородської міської ради кращим спортсменам і тренерам розглядали на засіданні комісії, яку очолює заступник міського голови Василь Гомонай. Василь Васильович відзначив, що депутати міської ради підтримали рішення збільшити фінансування за програмою, тож наступного року спортсмени, які показали високі результати за підсумками цьогорічних всеукраїнських та міжнародних змагань матимуть стипендію у розмірі вже 3 000 гривень.

Начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук запропонувала комісії, як виняток у цьому році, за високі досягнення підтримати кандидатури деяких спортсменів-ужгородців, які отримували й грошову винагороду від обласної державної адміністрації – оскільки через воєнний стан відбулося менше змагань.

Як зазначали, цьогоріч на отримання стипендій та винагород подали кандидатури 64 спортсменів та 26 тренерів від 17 спортивних організацій з таких видів спорту, як плавання, легка атлетика, фехтування, водне поло, гандбол, кіокушин карате, таеквон-до, кікбоксинг, джиу-джитсу, комбат самозахист ІСО, пляжний гандбол, більярдний спорт, спортивне орієнтування, боротьба самбо.

На засіданні комісії визначили, що не всі претенденти відповідають критеріям Порядку виплати щомісячних стипендій та грошових винагород Ужгородської міської ради, тож їхні кандидатури члени комісії не взяли до розгляду, інформує управління у справах молоді, культури та спорту міської ради.

Leave a Reply