RADIO7

#добреналаштоване

Степанов підготував закон, який забезпечить всі школи Wi-Fi

Степанов підготував закон, який забезпечить всі школи Wi-Fi

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Степанов передав до Кабміну свій варіант змін до закону, які забезпечать всі школи країни високошвидкісним інтернетом та Wi-Fi. Відповідні документи він надав міністру освіти і науки Лілії Гриневич під час її візиту в Одеський регіон, повідомляє прес-служба голови ОДА.

“Доступ до швидкісного інтернету слід закріпити законодавчо – для всіх без винятку шкіл країни. Щоб це не залежало від голови обласної чи районної адміністрації. Досить просто одного управлінського рішення. Тому ми підготували свої пропозиції до законопроекту про “Про середню освіту”, який розробляє МОН. Цей крок не вимагає надто великих коштів. А його позитивні наслідки будуть колосальними”, – підкреслив Степанов.

Він додав, що в Одеській області понад 99,5% шкіл забезпечені високошвидкісним Інтернетом, хоча на початку 2017 таких було лише 37%. А з обласного бюджету у цьому році виділили близько 7 млн гривень, щоб у всіх школах регіону був Wi-Fi.

Степанов, зокрема, пропонує серед іншого доповнити статтю 51 проекту закону “Про середню освіту” такою частиною: “З метою підвищення рівня інноваційної освітньої діяльності, власники закладів загальної середньої освіти забезпечують на територіях таких закладів високошвидкісний бездротовий публічний доступ до мережі Інтернет”.

Нагадаємо, ініціативу щодо законодавчого закріплення норми про високошвидкісний Інтернет і Wi-Fi голова Одеської обласної державної адміністрації вперше запропонував під час серпневої Всеукраїнської конференції “Нова українська школа – старт реформи, участь громад”, в якій взяли участь президент Петро Порошенко, прем’єр міністр Володимир Гройсман і представники уряду.

Leave a Reply