Надзвичайна подія трапилась, вчора 22 червня десь о 16:00
До ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про поступлення до приймального відділення Тячівської РЛ громадянина 1974 р.н., який проживає в смт Солотвино, з термічними опіками 2-го ступеня ураження обличчя, грудної клітки, верхніх та нижніх кінцівок.
Людина травмувалася внаслідок порушення правил пожежної безпеки при поводженні з газовим балоном.
Стався сильний вибух: у Тячівську лікарню завезли чоловіка у важкому стані
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/1000_11_650x410_1_480x270_1_650x410.jpg)
Leave a Reply