Стати її учасниками можуть студенти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” та продовжують навчатися на наступному ступені вищої освіти. Стажування триватиме один місяць (початок – 1 квітня) у структурних підрозділах Ужгородської міської ради за спеціальністю, за якою здобувається освіта, у вільний від навчання час.
Студенти, які успішно завершать стажування, будуть зараховані до кадрового резерву Ужгородської міської ради. При цьому їм буде надаватися перевага за інших рівних умов між кандидатами, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад до органів місцевого самоврядування.
Для проходження стажування кандидат повинен заповнити аплікаційну форму, яка розміщена на сайті Ужгородської міської ради у розділі «Стажування».
uzhnu.edu.ua
Leave a Reply