За інформацією співробітників Служби Безпеки України військовослужбовці відділу «Ужгород» Чопського загону запобігли спробі незаконного перетину державного групою нелегалів.
Отримавши інформацію про рух невідомих у бік держрубежу, на місце події негайно прибула група реагування. Завдяки оперативній взаємодії зі співробітниками СБУ, правоохоронцям вдалось зупинити 3 громадян Пакистану, 2 громадян Індія та 1 громадянина Бангладеш на околиці села Барвінок Ужгородського району. Азіати у пошуках кращих умов життя намагались дістатися Євросоюзу в обхід пунктів пропуску. Вони не мали при собі жодних документів, що посвідчують особу. Крім того, разом з нелегалами правоохоронці затримали двох наших співвітчизників, які можуть бути причетними до протиправної діяльності на державному кордоні.
Затриманих іноземців доставлено у відділ прикордонної служби «Ужгород» для з’ясування обставин правопорушення та притягнення до відповідальності.
Держприкордонслужба
СПІВРОБІТНИКИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ У ВЗАЄМОДІЇ З СБУ ЗАТРИМАЛИ 6 НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/64637514_1595972760533957_2243191045661655040_n.png)
Leave a Reply