RADIO7

#добреналаштоване

Спецавто для ужгородської міської багатопрофільної лікарні передав благодійник із Німеччини

Спецавто для ужгородської міської багатопрофільної лікарні передав благодійник із Німеччини

Громадянин Німеччини Йохен Віттер, який разом із близькими щиро підтримує Україну в цей непростий час, надав спецавто – автомобіль швидкої допомоги разом із важливими медикаментами – благодійній організації «ЕКВОЛІТАС», а керівник БО «ЕКВОЛІТАС» Борис Сапко передав усе Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні.
Із благодійниками поспілкувалися та подякували за допомогу міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ярослав Глагола, керівник міської багатопрофільної лікарні Олег Голуб.
Для пана Йохена Віттера це вже друга поїздка в Ужгород, у квітні він передав подібний автомобіль для потреб Товариства Червоного Хреста.
Спецавто Renault Trafic передали із півдня Франції, воно пройшло повне технічне обслуговування, має необхідне обладнання для транспортування хворих. Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарні потребувала такий автомобіль для перевезення пацієнтів та надання ургентної допомоги.
Автомобіль швидкої допомоги разом із важливими медикаментами, який передали благодійники напередодні, став подарунком працівникам цього закладу до професійного свята.

Leave a Reply