RADIO7

#добреналаштоване

Спека на Закарпатті закінчиться у найближчі дні

Спека на Закарпатті закінчиться у найближчі дні

На Закарпатті найближчими днями очікується зміна погодних умов. Із спеки та палючого сонця погода зміниться у бік помірних температур 20-28 градусів та короткочасними дощами.

Шалена спека, яка так довго трималася на Закарпатті, нарешті потрохи відходить. Синоптики обласного гідрометцентру обіцяють на найближчі десять днів щодня короткочасні дощі, подекуди сильні, де-не-де град, а також шквалисте посилення вітру. Переважно у високогірних районах.

Температура повітря так само піде на спад. Найнижчий показник синоптики прогнозують на 15 серпня.Тож стовпчики термометрів покажуть від 23-х до 28-ти градусів вище нуля. На високогір’ї 15-20 градусів із позначкою «плюс».

Вже з наступного вівторка, кажуть гідрометеорологи, температури так само будуть знижуватися на кілька градусів. І таким чином, денні максимуми не перевищать 20-27 градусів тепла. У зв’язку з пониженням температур в області 4-й та 5-й клас пожежної небезпеки збережеться тільки на рівнинних територіях. На високогір’ї він становитиме 3-й і 2-й ступені.

Leave a Reply