RADIO7

#добреналаштоване

Сотні українських туристів “заблоковані” в аеропортах кількох країн

Сотні українських туристів “заблоковані” в аеропортах кількох країн

Українські туристи нині не можуть ні повернутися додому, ні вилетіти на відпочинок. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. По кілька годин, а то й діб люди сидять в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, а також в аеропорту “Київ”. І всі вони – клієнти однієї авіакомпанії.

Там пояснили, що затримки рейсів пов’язані з невиплатою коштів туроператором. Той своєї провини не визнає. Як стверджує представник авіакомпанії, вони не отримали грошовий транш від туроператорів і їм просто нема за що заправити літак. Проте обіцяє ситуацію виправити. Пряма мова.

Зі свого боку туроператор каже, що все сплачено і проблема саме в авіаперевізнику.

У ситуацію вже пообіцяло втрутитися Міністерство інфраструктури. Очільник відомства Володимир Омелян у соцмережі заявив, що збирає туроператорів, турагентів і авіакомпанії та будуть наводити лад.

Як повідомлялося, 1 липня в аеропорту Київ ім. Сікорського (“Жуляни”) – знову величезні затримки, літаки авіакомпанії Bravo Airways не літають. Як стверджує представник авіакомпанії, вони не отримали грошовий транш від туроператорів і їм просто нема за що заправити літак. Зі свого боку туроператор каже, що все сплачено і проблема саме в авіаперевізнику.

Джерело: УНІАН

Leave a Reply