Сьогодні вручили зброю бійцям нового поповнення військової частини, воїни якої долучаються до охорони безпеки Ужгорода – Національної гвардії.
На урочистостях цьогорічних призовників вітали командир частини Сергій Соловей, заступник голови Закарпатської обласної адміністрації Віктор Мікулін, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
Відзначали, що в усі часи на зброї присягали, її оберігали, нею пишалися, бажали молодим бійцям досконало оволодіти зброєю, сумлінно виконувати свій обов’язок, захищати нашу державу. Богдан Євстафійович також наголосив: «Упевнений, що цей день запам’ятається вам на все життя. Бажаю здоров’я, благополуччя вашим родинам, рідним та друзям, щоб після служби ви зміцніли і повернулися додому».
Leave a Reply